Choď na obsah Choď na menu
 


Niektorí starostovia volení v komunálnych voľbách 2010 a kandidáti na starostov okresu Trenčín

25. 7. 2011

Niektorí starostovia a kandidáti na starostov, volení v komunálnych voľbách 2010 a kandidáti na starostov okresu Trenčín

 

Adamovské Kochanovce, Michal Križan, 285, zvolený, SaS

Adamovské Kochanovce, Juraj Potoček, 170, ĽS-HZDS

Bobot, Ľubomír Tunega, 222, Zvolený, NEKA

Bobot, Iveta Pokorná, 147, SMER

Bobot, Marián Ševčík, 50, NEKA

Bobot, Anna Mikušková, 49, NEKA

Bohunice, Peter Hajdúch, 130, Zvolený, NEKA

Bohunice, Jozef Prekop, 111, SNS

Bohunice, Jozef Mazán, 87, NEKA

Bohunice, Stanislav Barták, 44, SMER

Bolešov, Martin Rác, 190, Zvolený, SZ

Bolešov, Ľubica Kvasnicová, 158, NEKA

Bolešov, Jaroslav Kvasnica, 143, SMER

Bolešov, Ľubomír Mičuda, 106, NEKA

Bolešov, Ferdinand Hlúšek, 70, SNS

Bolešov, Ľuboš Opatík, 66, NEKA

Bolešov, Stanislav Kobela, 59, NEKA

Bolešov, Ľubomír Slávik, 34, ĽS-HZDS

Bolešov, Štefan Vajdík, 22, ND

Bolešov, Jolana Holíčková, 10, SDĽ

Borčice, Anton Fabuš, 180, Zvolený, SMER

Červený Kameň, Jozef Bartoš, 200, Zvolený, KDH

Červený Kameň, Stanislav Dohnanský, 97, ĽS-HZDS

Červený Kameň, Ľubomír Mikula, 88, SMER

Červený Kameň, Janka Hajdúchová, 38, NEKA

Červený Kameň, Jaroslav Osrman, 21, NEKA

Dolná Poruba, Miroslav Kopčan, 308, Zvolený, NEKA

Dolná Poruba, Ján Bežák, 62, SMER

Dolná Súča, Pavol Kvasnica, 861, Zvolený, NEKA

Dolná Súča, Marián Vasko, 267, SMER

Dolná Súča, Rudolf Pleva, 266, NEKA

Dolná Súča, Miroslav Gabrhel, 75, NEKA

Dolná Súča, Jozef Oriešek, 53, NEKA

Dolná Súča, Rastislav Ondrišák, 52, NEKA

Dolná Súča, Agáta Zigová, 51, ĽS-HZDS

Dolná Súča, Ján Žák, 30, NEKA

Drietoma, Jozef Kluka, 912, Zvolený, NEKA

Drietoma, Dušan Kročil, 223, NEKA

Drietoma, Ján Vasko, 100, NEKA

Dubnica nad Váhom, Jozef Gašparík, 3 117, Zvolený, NEKA

Dubnica nad Váhom, Eva Bočincová, 2 674, SDKÚ-DS, KDH, SaS, SZ, MOST - HÍD

Dubnica nad Váhom, Pavel Kuruc, 730, SMER

Dubnica nad Váhom, Ľubomír Rybanský, 127, SF

Dubnica nad Váhom, Jarmila Miakišová, 102, NEKA

Dubnica nad Váhom, Miroslav Kučík, 59, NEKA

Dubodiel, Božena Richtárechová, 327, Zvolená, SMER

Dubodiel, Anton Prechádzka, 170, NEKA

Dubodiel, Dušan Šťastný, 35, NEKA

Dulov, Antonia Kandaliková, 179, Zvolená, SMER

Horná Poruba, Milan Staňo, 353, Zvolený, SNS

Horná Súča, Juraj Ondračka, 841, Zvolený, NEKA

Horná Súča, Pavol Bilčík, 751, ĽS-HZDS

Horná Súča, Ľubica Birásová, 91, SMER

Horné Srnie, Jozef Húserka, 559, Zvolený, SNS

Horné Srnie, Ľuboš Papiernik, 485, NEKA

Horné Srnie, Jozef Kristín, 372, ĽS-HZDS, SMER

Horné Srnie, Ján Martiš, 36, NEKA

Horňany, Eva Šrámková, 167, Zvolená, ĽS-HZDS, SMER, SNS

Horňany, Mária Filinová, 51, NEKA

Hrabovka, Ivan Čulen, 155, Zvolený, NEKA

Hrabovka, Eva Mráziková, 106, NEKA

Chocholná - Velčice, Ľubomír Škriečka, 446, Zvolený, KDH

Chocholná - Velčice, Alena Bulková, 306, ĽS-HZDS, SMER

Chocholná - Velčice, Jana Sadloňová, 159, NEKA

Chocholná - Velčice, Miloš Pagáč, 114, NEKA

Ilava, Štefan Daško, 1 492, Zvolený, NEKA

Ilava, Peter Kočkár, 323, NEKA

Ilava, Karol Dubčák, 247, KDH

Ilava, Jiří Slavík, 181, SZ

Ivanovce, Mária Hládeková, 429, Zvolená, ĽS-HZDS, SMER, SNS

Ivanovce, Ivana Struhárová, 81, NEKA

Kameničany, Igor Daško, 134, Zvolený, SNS

Kameničany, Jozef Veselý, 77, NEKA

Kameničany, Jaroslav Šelinga, 64, KDH

Kameničany, Vít Ondráš, 17, ĽS-HZDS, SMER

Kameničany, Vladislav Galko, 10, NEKA

Kostolná - Záriečie, Peter Pilko, 212, Zvolený, NEKA

Kostolná - Záriečie, Štefan Bredschneider, 122, KDH

Kostolná - Záriečie, Milan Pagáč, 34, NEKA

Košeca, Radomír Brtáň, 945, Zvolený, NEKA

Košeca, Rudolf Bajzík, 214, ĽS-HZDS

Košeca, Vladimír Gregor, 188, SMER

Košecké Podhradie, Rastislav Čepák, 410, Zvolený, SMER

Krivoklát, Mária Prekopová, 50, Zvolená, NEKA

Krivosúd - Bodovka, Vladimír Kmeťo, 108, Zvolený, NEKA

Ladce, Ján Remo, 540, Zvolený, ĽS-HZDS

Ladce, Marián Justh, 347, SDĽ

Ladce, Jozef Mihálik, 123, NEKA

Melčice - Lieskové, Miroslav Matiáš, 290, Zvolený, SMER

Melčice - Lieskové, Anna Michaličková, 256, NEKA

Melčice - Lieskové, Anton Kalafút, 154, NEKA

Melčice - Lieskové, Juraj Vlado, 92, SDKÚ-DS

Melčice - Lieskové, Martin Vaško, 78, NEKA

Mikušovce, Viktor Buček, 424, Zvolený, NEKA

Mikušovce, Alexandra Janíková, 135, KDH

Mníchova Lehota, Jozef Kováč, 455, Zvolený, NEKA

Motešice, Martin Mach, 181, Zvolený, NEKA

Motešice, Mária Mišáková, 149, SMER

Motešice, Anton Černický, 125, NEKA

Nemšová, František Bagin, 1 448, Zvolený, NEKA

Nemšová, Peter Daňo, 1 010, KDH

Nemšová, Ján Mindár, 315, NEKA

Nemšová, Tibor Meliš, 230, NEKA

Neporadza, Marián Kopecký, 279, Zvolený, KDH

Neporadza, Miroslav Kopecký, 101, SNS

Nová Dubnica, Peter Marušinec, 2 449, Zvolený, SMER, SNS, ĽS-HZDS

Nová Dubnica, Ján Šušaník, 1 706, SDKÚ-DS, KDH, SaS

Nová Dubnica, Bohumil Mikláš, 102, SDĽ, ND

Omšenie, Jozef Marček, 610, Zvolený, ĽS-HZDS

Omšenie, Peter Samuhel, 200, NEKA

Omšenie, Ľubomír Meravý, 143, SMER

Opatovce, Janka Horňáková, 206, Zvolená, NEKA

Opatovce, Ľuboš Chorvát, 24, SaS

Petrova Lehota, Radko Rožánek, 94, Zvolený, NEKA

Petrova Lehota, Anna Kissová, 27, SMER

Pruské, Viliam Cíbik, 683, Zvolený, NEKA

Sedmerovec, Ján Galko, 127, Zvolený, NEKA

Selec, Stanislav Svatik, 381, Zvolený, ĽS-HZDS, SNS

Selec, Ján Miko, 0, SMER

Skalka nad Váhom, Anton Horečný, 301, Zvolený, ĽS-HZDS, KDH

Skalka nad Váhom, Miroslav Ješko, 264, NEKA

Skalka nad Váhom, Jarmila Horňáková, 56, NEKA

Skalka nad Váhom, Blanka Tršková, 42, NEKA

Slavnica, Anna Prekopová, 249, Zvolená, KDH

Slavnica, Jozef Poljak, 70, NEKA

Slavnica, František Bednárik, 55, SNS

Slavnica, Peter Daško, 10, SMER

Soblahov, Eva Ďuďáková, 567, Zvolená, NEKA

Soblahov, Ján Sivák, 306, NEKA

Soblahov, Marián Jantošovič, 120, NEKA

Soblahov, Martin Šedivý, 27, NEKA

Svinná, Anna Sýkorová, 631, Zvolená, NEKA

Svinná, Ivan Krchník, 75, NEKA

Svinná, Božena Pristachová, 20, NEKA

Štvrtok, Pavol Habdák, 145, Zvolený, SMER

Štvrtok, Anna Nevláčilová, 62, NEKA

Štvrtok, Peter Kočický, 35, SDKÚ-DS

Trenčianska Teplá, Pavol Masár, 499, SNS, ĽS-HZDS

Trenčianska Teplá, Pavol Masaryk, 113, ND

Trenčianska Turná, Peter Mikula, 694, Zvolený, KDH

Trenčianska Turná, František Ježík, 598, SMER, ĽS-HZDS

Trenčianska Turná, Marián Beták, 46, OKS

Trenčianske Jastrabie, Zdeněk Frývaldský, 270, Zvolený, NEKA

Trenčianske Jastrabie, Adrián Mikuš, 214, NEKA

Trenčianske Jastrabie, Mariana Ježíková, 132, SMER

Trenčianske Jastrabie, Ján Gurín, 49, NEKA

Trenčianske Jastrabie, Roman Glasa, 27, ND

Trenčianske Mitice, Dušan Rozemberg, 246, Zvolený, ĽS-HZDS

Trenčianske Mitice, Igor Kobida, 141, SMER

Trenčianske Stankovce, Eva Beňovičová, 650, Zvolená, ĽS-HZDS

Trenčianske Stankovce, Jarmila Vlasáková, 311, NEKA

Trenčianske Stankovce, Milan Hrušovský, 271, NEKA

Trenčianske Teplice, Štefan Škultéty, 867, Zvolený, SDKÚ-DS, KDH, SaS

Trenčianske Teplice, Ivan Chyla, 405, OKS

Trenčianske Teplice, Marian Kočiš, 321, NEKA

Trenčianske Teplice, Štefan Žatko, 92, SMER

Trenčianske Teplice, Milan Oravec, 76, SNS, ĽS-HZDS

Trenčín, Richard Rybníček, 14 607, Zvolený, NEKA

Trenčín, Ján Krátky, 2 491, KDH, ĽS-HZDS

Trenčín, Branislav Celler, 2 328, SDKÚ-DS, MOST - HÍD

Trenčín, Jaroslav Olah, 692, NEKA

Trenčín, Ľubomír Žabár, 280, SMER

Trenčín, Pavel Poljovka, 226, NEKA

Tuchyňa, Eva Hejduková, 220, Zvolená, ĽS-HZDS

Tuchyňa, Pavol Filo, 116, SMER

Tuchyňa, Milan Štefanec, 75, NEKA

Tuchyňa, Rudolf Šedo, 58, KDH

Veľká Hradná, Emil Masár, 133, Zvolený, KDH

Veľké Bierovce, Ján Marcinát, 303, Zvolený, KDH

Veľké Bierovce, Dušan Križan, 50, ĽS-HZDS

Vršatské Podhradie, Pavol Husár, 109, Zvolený, ĽS-HZDS

Vršatské Podhradie, Milan Kopačka, 52, NEKA

Zamarovce, Stanislav Červeňan, 207, Zvolený, SMER

Zamarovce, Peter Jančovič, 146, KDH, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS

Zamarovce, Oto Ondrkál, 70, NEKA

Zamarovce, Pavol Kubica, 60, NEKA

Zamarovce, Miroslav Fuksa, 9, NEKA

Zliechov, Anton Miko, 189, Zvolený, NEKA

Zliechov, Anton Múdry, 100, ND

Zliechov, Vladislav Toráň, 46, NEKA

Zliechov, Milan Múčka, 28, SMER

Zliechov, Božena Adamcová, 12, NEKA

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.